Veen & Veste Bewind en Budget

U bent hier: Home / Over ons / Medewerkers

Medewerkers

  • Tamara Hindimith-Franke

  • Bewindvoerder / Afdelingshoofd

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • hindimith@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: ma - di - do - vr
  • Lizette Huberts

  • Bewindvoerder / Afdelingshoofd

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • huberts@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: ma - di - do - vr
  • Aniek Wegman

  • Bewindvoerder

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • wegman@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: ma - di - wo - do - vr
  • Joost Rolink

  • Bewindvoerder

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • rolink@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: ma - di - wo - do - vr
  • Renate Keuter-Karst

  • Assistent-bewindvoerder

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • keuter@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: ma - do - vr
  • Herman Fuhler

  • Assistent-bewindvoerder

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • fuhler@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: ma - di - wo - do - vr
  • Selena Mink

  • Assistent-bewindvoerder

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • mink@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: ma - di - wo - do - vr
  • Kelly Veen

  • Telefoniste/secretaresse

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • veen@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: ma - di - do
  • Anita Weggemans

  • Telefoniste/secretaresse

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • info@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: wo - vr
  • Marco Ledda

  • Financieel administrateur

  • 0591-230006 (tussen 09:30 uur en 12:00 uur)
  • ledda@veenenvestebewind.nl
  • Werkzaam op: ma - di - wo - do - vr

Wilt u meer informatie?

Neem contact met ons op of vraag vrijblijvend een intake aan.